Drewniane komody Grudziądz

Wybierając komodę z drewna stawiasz na trwałość, wysoką jakość i wielkie walory estetyczne. To niezbędny mebel każdej przestrzeni mieszkalnej. Zapewnia miejsce do przechowywania i pozwala otrzymać wszystkie przedmioty w porządku. Jeżeli szukasz praktycznej komody drewniane, która posiada styl i wyjątkowy charakter, to zapraszamy do naszego sklepu.

Funkcjonalne komody z litego drewna

Komody wypełniają od wieków wnętrza domów. To praktyczne meble, które zapewniają wiele miejsca gospodarczego, są mała alternatywą dla szafy. W ich kategorii znajdziesz modele z szafkami, półkami lub szufladami w których można schować ubrania, ręczniki, czy inne prywatne przedmioty. Solidna konstrukcja sprawia, że komody drewniane są wyjątkowo trwałe. Funkcjonalność komód z litego drewna idzie w parze z ich ponadczasowym wyglądem. Stanowią niezbędny mebel w każdym domu, który spełnia praktyczne potrzeby oraz staje się wyjątkowym elementem dekoracyjnym każdego pomieszczenia, salonu, sypialni, jadalni, przedpokoju. Komoda posiada zawsze blat, który tworzy miejsce do wyeksponowania ramek ze zdjęciami, pamiątek z podróży i innych elementów dekoracyjnych. 

Wzornictwo komód drewnianych 

Komoda II drewniana Robusto prezentuje wyjątkową, naturalną estetykę oraz masywność i wytrzymałość drewna. To pełne urokliwych detali dzieło sztuki, które podkreśla piękno naturalnych materiałów. Drewno sprawia, że komoda oferuje charakter i subtelny rys historyczny, jednocześnie wprowadza do wnętrza nutę ciepła. Wzornictwo często obejmuje finezyjne rzeźby, oryginalne uchwyty czy delikatne wykończenia, które podkreślają unikalność każdej komody. Klasyczne wzory mogą się przeplatać z nowoczesnymi liniami.

Pielęgnacja komody drewnianej 

Meble drewniane są proste w pielęgnacji i konserwacji. Aby zachować ich naturalne piękno przez długie lata wystarczy podczas standardowego przecierania kurzy używać miękkiej szmatki zwilżonej wodą lub suchej. Zalecamy unikać środków czystości, ponieważ mogą spowodować odparzenie mebli. 

W zależności w jakim sposób komoda została wykończona, tak musi być poddawana konserwacji. W przypadku mebli olejowanych należy 1-2 razy do roku pokryć jej powierzchnię olejem. Ważne jest także unikanie ekstremalnych czynników zewnętrznych, takich jak nadmierna wilgotność, nagłe zmiany temperatury. Na przykład komoda postawiona obok komunika, utraci na zdrowej kondycji drewna. Regularna kontrola stabilności mebla, np. sprawdzanie śrub, zawiasów, pozwala zapobiec ewentualnym uszkodzeniom. Przy odpowiedniej pielęgnacji komoda zachowuje pierwotny wygląd i przedłuża jej żywotność.

Internetowy salon meblowy w Grudziądzu 

Wybór mebli do pokoju dziennego, sypialni, czy jadalni, stanowi dla wielu wyzwanie. Zwłaszcza jeżeli szukasz solidnych mebli na długie lata. Chętnie pomożemy Państwu w doborze wyposażenia. Wszystkie meble dostarczamy za darmo. Niezależnie czy będzie to mieszkanie na osiedlu Lotnisko, przy dom przy ul. Chełmińskiej, dostawa jest zawsze bez wniesienia.Koszyk podgląd
Scroll to Top